دارایان


خدمات ما

عارضه یابی و توانمندسازی

دارایان با اتکا به اساتید مجرب و متخصص در عارضه‌یابی سازمان‌ها و شرکت‌ها دولتی و خصوصی، از این توانایی برخوردار است که با ارزیابی دقیق فرآیندها و رویه‌های حاکم بر سازمان‌ها، مهم‌ترین نقاط بحرانی در کسب‌وکارها را شناسایی نموده و راه‌حل‌های موثر، اقتصادی و اثربخش جهت توانمندسازی سازمان‌ها به منظور دستیابی به مزیت‌های رقابتی به این سازمان‌ها ارائه دهد.

 
 

سرمایه‌گذاری و تأمین مالی

خدمات سرمایه‌گذاری و تأمین مالی دارایان، زنجیره کامل فرآیند سرمایه‌گذاری را پوشش می‌دهد. این زنجیره در بخش مطالعاتی شامل مطالعات بازار، مطالعات شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، مطالعات پیش‌امکان‌سنجی (PFS) و مطالعات امکان‌سنجی (FS) می‌شود. در بخش اجرا نیز، با اتکا به نیروهای متخصص و مشاوران حرفه‌ای خود، خدمات طراحی مدل‌های مالی و تهیه اسناد پشتیبان تصمیم، طراحی ابزارهای مالی، جذب منابع مالی و همجنین مشاوره در زمینه روش بهینه تأمین مالی را ارائه می‌دهد.

 
 

بهبود سیاستگذاری بخش عمومی

سیاست‌گذاری بخش عمومی را می‌توان عملاً سیستمی از قوانین، فرآیندهای نظارتی، اقدامات و اولویت‌های تامین مالی دانست که توسط دولت و یا سایر نهادهای عمومی به کار گرفته می‌شود. گستره وسیع و آثار مستقیم سیاست‌های عمومی بر رفاه شهروندان به روشنی ضرورت تلاش برای ارتقای کارایی این سیاست‌ها را آشکار می‌سازد.

 
 

مشاوره تخصصی و تجاری سازی

خدمات تجاری‌سازی دارایان، زنجیره کاملی از تخصص‌های مورد نیاز برای پشتیبانی از استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآورانه‌ است. این زنجیره شامل تدوین طرح کسب‌وکار، تدوین طرح توجیهی مالی و اقتصادی، ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود، قیمت‌گذاری سهام، تدوین مدل کسب‌وکار، تأمین مالی، بازاریابی و فروش است.

 

آموزش و مهارت افزایی

واحد دانش اقتصادی دارایان دو هدف مهم را دنبال می‌کند.

یک: آموزش با هدف افزایش مهارت دانش‌آموختگان دانشگاهی و کاهش ناهمخوانی میان تحصیلات آنها و نیازهای بازار کار

دو: آموزش تخصصی منابع انسانی سازمان‌ها و شرکت‌ها به منظور توانمندسازی آنها در پیشبرد برنامه‌های تحول سازمانی